Квитки Ooline

79-Й ТЕАТРАЛЬНИЙ СЕЗОН ОГОЛОШЕНО ЗАКРИТИМ!

Сьогодні, 15 липня відбулося офіційне закриття 79-го театрального сезону та прем'єра капітально поновленої вистави "Бабусині пригоди" (О. Олесь). 

Маленьких та дорослих глядачів зустрічали улюблені казкові герої: капітан Джек Горобець, чарівний Ельф і блазень Лоренцо, які разом з дітлахами влаштували справжню фотосессію. Маленькі глядачі загадували бажання, а чарівний Ельф разом із помахом казкової палички пообіцяв виконати усі дитячі побажання. На другому поверсі, у фойє театру, на всіх, хто завітав цього дня на свято, очікувала цікава пісенна програма від вихованців Творчого центру Наталії Май. По закінченню програми глядачі зайшли до глядацької зали, де на них чекала прем'єра вистави "Бабусині пригоди". Після показу вистави ведучі свята запросили на сцену акторів, які протягом всього сезону дарували радість глядачам від зустрічі з казкою, привітали всіх присутніх із закриттям театрального сезону та запросили на відкриття наступного - ювілейного 80-го театрального сезону!

Тож, шановні глядачі, слідкуйте за новинами нашого театру і обов'язково завітайте до нас на відкриття ювілейного 80-го театрального сезону, адже попереду ще багато незвичайних сюрпризів, нових вистав та цікавинок!

З повагою до вас, Полтавський академічний обласний театр ляльок.