Квитки Ooline

ШАНОВНІ ГЛЯДАЧІ! ДЛЯ ВАС ГОТУЄТЬСЯ НОВА ВИСТАВА!

Шановні глядачі!

Щиро запрошуємо вас 15 липня об 11.00 до театру на

закриття 79-го театрального сезону та прем’єру капітально поновленої вистави «Бабусині пригоди» (О. Олесь) у постановці: режисера – Я. Грушецького, художника – заслуженого художника України В. Безулі, композитора – В. Якубовича. Режисером поновлення вистави стала заступник директора з творчої діяльності, заслужена артистка України – А. Остапенко, яка безпосередньо працювала у виставі і знає всі тонкощі режисерської та акторської роботи.

Вперше, до драматургії видатного українського прозаїка та поета Олександра Олеся колектив театру звернувся у 1992 році. Під час проведення, на базі театру, в 1992 році Всеукраїнського  фестивалю театрів ляльок «Прем’єри сезону», серед 14 колективів-учасників, саме вистава полтавських лялькарів була визначена кращою. В 1993 році з цією виставою колектив взяв участь у Всеукраїнському фестивалі театрів ляльок «Прем’єри сезону» у м. Київ, де вона також була визнана кращою та отримала схвальні відгуки від членів журі, колективів-учасників та глядачів.

В день закриття 79-го театрального сезону полтавські лялькарі нададуть виставі друге дихання. Цього дня ви отримаєте можливість зузстрітися з героями надзвичайно цікавої вистави "Бабусині пригоди", в якій головною ідеєю є взаємовідносини між людиною та природою та їх взаємоповага один до одного. Саме з цього, на думку автора, і складається гармонія всесвіту.

Не пропустіть закриття 79-го театрального сезону та прем'єру поновленої вистави "Бабусині пригоди"!

Квитки можна придбати як в касі театру, так і замовити їх в режимі он-лайн, натиснувши на кнопку "Квиток он-лайн за 59 секунд".

Довідки за тел.: (0532) 60-90-01 (каса); (0532) 56-43-54 (адмністратор)