Квитки Ooline

ГОТУЄТЬСЯ НОВА ВИСТАВА!

Шановні глядачі!

Колектив Полтавського академічного обласного театру ляльок готує для вас нову захоплюючу виставу – «Рецепти від страху» (Ю. Шевченко за мотивами казки Дж. Дональдсон «Груффало»). В даний момент проводиться репетиційний процес, яким керує молодий майбутній режисер Ю. Шевченко. До речі, саме ця вистава стане її дипломною режисерською роботою. Над створенням казкового світу, тобто декорацій та ляльок, яких ви побачите на прем’єрному показі, працював головний художник театру В. Козуб.

З самого малечку, майже у кожної дитини виникає якийсь певний страх. Хтось боїться темряви, а хтось боїться залишатися наодинці. Головний герой вистави «Рецепти від страху» - Мишеня теж мав свій страх на ім’я Груффало. Чи зможе Мишеня перебороти свій страх? Чи варто боятися своїх фантазій та вигадок? Як з ними боротися? Знайти відповіді на ці запитання ви зможете, коли завітаєте до нашого театру 6 травня об 11.00 на прем’єру вистави «Рецепти від страху».

Вистава «Рецепти від страху» рекомендована для сімейного перегляду з дітьми віком від 3-х років. Також нова вистава надасть матеріал для роздумів батькам, як у ігровій формі допомогти дітям протистояти власним страшним вигадкам та фантазіям.

Квитки на перегляд вистави можна придбати як у касі театру, так і на нашому сайті, натиснувши кнопку «Квиток онлайн за 59 секунд».

Герої вистави «Рецепти від страху» вже чекають на зустріч з вами на прем’єрі нової вистави!

Довідки за телефонами : (0532) 60-90-01 (каса), (0532) 56-43-54 (адміністратор